Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nový výtah u lékařů v Přešticích

SLAVNOSTNÍ UVEDENÍ NOVÉHO VÝTAHU DO PROVOZU

Dne 10. 3. 2008, ve 14.00 hodin, byl v Přešticích slavnostně uveden do provozu nový výtah k obvodním i specializovaným lékařům, který pomůže mnoha starým a nemocným lidem. Splnilo se tak dlouhodobé přání Organizace zdravotně postižených spoluobčanů v Přešticích, která sdružuje kolem 460 členů z Přeštic a spádového okolí zlepšit dostupnost lékařů ve městě. Stalo se tak i zásluhou komunistických zastupitelů. (Více informací na těchto www stránkách v kapitole "Z práce našich zastupitelů").

Na slavnostní uvedení výtahu do provozu byli vedením města pozváni zastupci Organizace zdravotně postižených spoluobčanů, zástupci Pečovatelské služby v Přešticích, zastupitelé města a spoluobčané.

Uvedené fotografie hovoří za vše. Člověk by jen přísahal, že ještě nedávno viděl některé vozíčkáře běhat čiperně po městě. Jak ten čas letí. Stárneme všichni a lepší to nebude.

V současné době zůstává k řešení nejpalčivější problém, a to otázka dostupnosti zubních lékařů, kteří jsou v Přešticích v I. a II. patře bez výtahu. Určité kroky se podnikají, ale zatím to je bez hmatatelnějšího obrysu.

Nicméně dobrá práce se zdařila. Blahopřejeme.

 

 

 

Fotografie

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář