Jdi na obsah Jdi na menu
 


VE SPOLEČNOSTI SÍLÍ OBAVA

OBČANŮ

O DALŠÍ DEMOKRATICKÝ VÝVOJ

V ČESKÉ REPUBLICE: 

 
Tento článek byl napsán v roce 2008. Pokračováním vývojové linie tohoto článku je článek umístěný na jiném místě, na těchto www stránkách, pod názvem - ZEMŘEL VRAH - MILAN PAUMER.
 
Původní článek z roku 2008:
 
Ve společnosti sílí obava občanů o další demokratický vývoj v České republice. Není to obava založená na jedné události, ale na celém řetězci událostí, které mají stejný rukopis ODS v období od poloviny roku 2006 do dnešních dní, tj. března 2008.
 
Jak známo, premiér Topolánek je svérázný, často vystupuje na adresu svých oponentů neotesaně a neomaleně. Není tajemstvím, že má problémy v komunikaci, jak s médii, tak s ostatními. Projevují se u něj prvky arogantnosti a hulvátství, ať to jsou vztyčené prostředníčky, slovní vulgarity v přímém přenosu televize, ale i používání fašistických hlášek jako „Es kommt der Tag“, apod..
 
To však ještě doposud nebylo nic. Premiér v posledních dnech přitvrdil muziku a přišel s novým pojetím práva ! 

 

O co jde? Obrazek

Premiér Mirek Topolánek a  předseda ODS v jedné osobě, se rozhodl splnit si svůj sen a ocenit premiérskou plaketou „záslužnou práci vrahů“,  bratry Ctirada a Josefa Mašínovi a Milana Paumera v boji proti tzv. komunistické totalitě.

Obrazek

Ti se jak známo prostříleli v roce 1953 z Československa na západ. A zůstalo za nimi 6 mrtvých nevinných osob.  

Jak se zdá, tímto činem premiér Topolánek zašel příliš daleko a pobouřil velkou část české veřejnosti, včetně části dosavadních příznivců.
 

 

Udělal totiž z vrahů nevinných lidí hrdiny ! 

O jaké šlo události ?

V noci z 27. na 28. 9. 1951 přepadla kumpanie bratří Mašínů policejní stanici, kde násilím odzbrojili Stžm. Honzátka, který měl noční službu na služebně v Čelákovicích, aby získali další zbraně na svoji protistátní činnost. Honzátka, 27-letého mladého muže, otce dvou malých dětí, nejprve svázali a poté omámili chloroformem. Nakonec jej svázaného, položeného na posteli podřízli na krku, jako „podsvinče“. Strž. Honzátko byl zavražděn.

Premier Topolánek a předseda ODS v jedné osobě, se rozhodl jim za to nyní osobně poděkovat a vyznamenat je premierskou plaketou.  Dále:

Bratří Mašínové, spolu s dalšími kumpány se vydali 2. 8. 1952 loupit peníze se zbraní v ruce, aby jak říkají, mohli bojovat s komunistickým režimem té doby. Vyčíhali si auto strojírenské firmy Kovosvit Hedvikov, ve kterém jel v pracovní době z banky, s výplatami pro zaměstnance Kovosvitu, nic netušící pokladník firmy J. Rošický. Při přepadení auta došlo k potyčce. Ozbrojený doprovod, který doprovázel pokladníka Rošického před zabijáky utekl. Sám pokladník Rošický byl nakonec bestiálně popraven Josefem Mašínem. Celá partička kumpánů utekla z místa činu i s lupem, ukradli všechno. Z lupičů se stali opět i vrazi ! Rošický nebyl členem Lidových milicí a podle pamětníků pravděpodobně ani členem KSČ. Byl obyčejný úředník. V době, kdy jej chladnokrevně popravili byl krátce podruhé ženatý a byl otcem desetiletého syna. 

 

 
A co nám tímto poselstvím premiér vlastně chtěl vzkázal? Že pravdu má jenom bouchačka? Že vyhraje jen ten, kdo je nejsilnější a nejzákeřnější ? Že právo jsou jen žvásty ?
 
A tak se nabízí otázka.
 
Může takový člověk jako je premiér Mirek Topolánek, předseda ODS, stát v čele moderního demokratického státu ? 
 
Nabízí se odpověď:
 
Pokud má další vývoj ČR směřovat k džungli, kde si každý zastřelí koho chce a kdy se mu zachce, tak klidně. Jinak ale ne ! 
 

Je nám líto pane premiére !    Vrah zůstane vrahem ! 

 

Bylo by vhodné, kdyby jste se rodinám obětí omluvil.

 

(Fotografie svázaného a podříznutého Stržm. Honzátka, kterého zavraždil jeden z bratrů Mašínů )

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Premier Topolánek a předseda ODS v jedné osobě, se rozhodl jim za to nyní osobně poděkovat a vyznamenat je premierskou plaketou.  

A byli i další mrtví, při akcích této teroristické skupiny. Celkem 6.

 

Premier Topolánek a předseda ODS v jedné osobě, se rozhodl jim za to nyní osobně poděkovat a vyznamenat je premierskou plaketou a splnit si tak svůj sen !    

Jenže věc není tak jednoduchá a dostala tímto činem premiéra nový rozměr. Co když se někdo z rodin pozůstalých po obětech, rozhodne na základě tohoto nehorázného činu premiéra, vzít spravedlnost do svých rukou a bude chtít pomstít smrt svého neviného táty, nebo dědy. Protože právo a morálka přestaly činem premiéra v tomto případě platit. A co když bude chtít někdo z nich naoplátku podříznout Milana Paumera. Smrt za smrt ! Oko za oko ! Zub za zub ! Když mohli Mašínové a Paumer, tak mohu také já !?

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář