Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

     Vážení mladí přátelé, 

 

     nyní prožíváte krásné roky svého mladého života, roky nadějí, očekávání, radostí i zklamání z prvních lásek, studium, první zaměstnání, zakládání rodin. I my jsme byli mladí jako Vy a není to tak dávno.

 

Máte celý svůj dlouhý život před sebou a chráňte si jej.  

 

Proč to říkáme ? Od nástupu do funkce bývalého amerického prezidenta George Bushe se stala oficiální linii silové politiky USA a jejich spojenců (tedy i ČR) tendence nahánět neustále veřejnosti strach z někoho a z něčeho.

Z  Al – Kaidy, z teroristů, obecně z terorismu, bombových útoků, Iránských raket, Severokorejských atomových reaktorů a podobně. 

 

Zdůvodňujícím momentem pro tento postup mají být události z 11. září 2001, kdy dvě velká letadla narazila do dvou amerických výškových budov, tzv. „amerických dvojčat“ na New Yorkském Manhattanu, které se později zřítily. 

 

Podstatou však je něco jiného než nebezpečí a ohrožení. Podstatou je agresivní politika imperiálního kapitalismu v čele s USA, která chce získat levné nerostné bohatství jiných zemí, zejména ropu. Levnou pracovní sílu, ovládnout nové trhy a odbytiště a chce diktovat všem zemím co je správné a co není. Co se smí a co nesmí, zatímco pro ně to neplatí.  

 

Celá tato zastrašovací kampaň má za účel pomocí „mediálních masaží“ (zejména prostřednictvím televizí, rozhlasových stanic, tisku a poplatných politiků) vytvarovat veřejné mínění tak, aby veřejnost chápala útočné války jako nutné zlo k odvrácení uměle vytvořených hrozeb. Zatímco tyto války v podstatě pomáhají dobít potřebná území, potřebné zdroje surovin pro blaho úzkých skupinek lidí. Co na tom, že je přitom mnoho mrtvých lidí. 

 

A tak jsme svědky v posledním období toho, že NATO (jehož je i ČR členem), původem obranná aliance kapitalistických států, přijímá v Praze na svém summitu „koncepci preventivních válek“, neboli oprávnění napadnout vojensky první kohokoliv, a kdekoliv po celém světě.  

 

Česká masová media, ovládaná pravicí, se přidala na stranu agresorů. Nejde jim o objektivní informování. Veřejnosti oslavně prezentují „úspěchy“ amerických chytrých bomb,  které do posledního okamžiku před zásahem cíle přenášejí obrazové informace kam letí a kam dopadají.

Opakem proti českým mediím jsou však media z těchto napadených zemí, která přináší informace o tom, kolik lidí bylo zabito a zmrzačeno. Jaké strašlivé škody tyto bomby způsobily a jaké je utrpení tamních lidí. 

 

Na přiložených fotografiích si můžete udělat představu, jak vypadají důsledky skutečné války. Tyto fotografie přivezl předseda ÚV KSČM, JUDr. Vojtěch Filip z návštěvy Libanonu, když jej napadl v roce 2006 Izrael, kvůli dvěma uneseným vojákům. Tyto fotografie však jsou někde „uprostřed reality“. Ani na těchto fotografiích neuvidíte mrtvé a zraněné, utrpení lidí. Přesto jsou děsivé. Ukazují skutečné zločiny proti lidskosti v 21. století. 

 

Na těchto fotografiích nejsou vidět žádné vojenské cíle. Je však zřejmé, že si tady  nehrají děti, že tady není šťastný život.  

 

Nedělejte si iluze, že ve válce v Iráku či Afghanistánu je situace lepší. Úplně stejně vypadala vybombardovaná nemocnice s porodnicí v Bělehradě, budova Jugoslávské televize v Bělehradě, čínské velvyslanectví v Bělehradě a řada dalších objektů vybombardovaných NATO a USA při agresi proti Jugoslávii. Naopak. Nedělejte si iluze, že „toto“ je někde daleko a že nás se to nemůže týkat.  

 

Dejte si pozor ve vlastním zájmu na všechny lidi typu Václava Havla, Alexandra Vondry, Cyrila Svobody, Mirka Topolánka, George Bushe, Tonnyho Blaira a dalších, kteří mají na jedné straně demokracie plná ústa a na druhé straně neváhají podpořit agrese a zabíjení lidí kdekoliv ve světě.

 

Je to o Vašem životě a o životě Vašich dětí.  Chraňte si je !  

 

KSČM jako jediná parlamentní strana České republiky tyto agrese důsledně odmítá a odsuzuje. 

 

Také z tohoto důvodu odmítáme umístění americké radarové základny na našem území.  Díky agresivní a zejména vojenské politice USA se Česká republika stává potenciálním terčem útoků.

 

 

 

 

Pozn.:

Po České republice se předávají "z ruky do ruky" kopie amerického investigativního filmu na DVD, který rozebírá skutečnosti kolem událostí 11. září 2001, útoku na americká "dvojčata".  Ve filmu jsou analyzovány televizní a rozhlasové zprávy z té doby, co reporteři viděli, slyšeli a zaznamenali.

 

Jsou tam prezentovány výsledky expertiz letadla, které dopadlo na Pentagon, včetně fotografických důkazů z té doby. Expertiza vyvrací, že se jednalo o velký boeing, jak tvrdí vláda USA. 

 

Jsou tam prezentovány expertizy z oblasti stavebnictví a metalurgie ohledně zřícení "dvojčat" postavených na obrovských železobetonových nosnících. Expertiza konstatuje, že letecký kerosin nedosahuje takové teploty, když hoří, že by poškodil použité ocelové nosníky, které byly doslova upálené dole u základů budov, kam se ani kerosin nedostal z letadel, která narazila do "dvojčat".

 

Jsou tam prezentovány očité výpovědi hasičů, kteří přežili pád "dvojčat" i záznamy hovorů hasičů, kteří nepřežili a slyšeli serii explozí v různých patrech, které vůbec nesouvisely s letadly. Pěkně za sebou, bum, bum, bum, bum....., jako při odstřelu. 

 

Film vyvrací příběh vlády USA o lidech na palubě, kteří zápasili s únosci letadla, jejichž letadlo později havarovalo. 

 

Jsou tam prezentovány nesrovnalosti o teroristech, kteří údajně zahynuli při nárazech letadel do dvojčat, když řadu z nich se podařilo později nalézt, jak žijí normální život ve své zemi.

 

A nakonec je tam popsán příběh skutečně velkého množství zlata arabských šejků a států, které bylo uloženo v sejfech v suterénu "dvojčat" a které se při zřícení "dvojčat" záhadně ztratilo. V podzemí bylo údajně nalezeno jen jedno opuštěné nákladní auto, naložené zlatem, které se zřejmě porouchalo.

 

Film netvrdí, že jedině on vyjadřuje pravdu, ale na věrohodných důkazech zpochybňuje dosavadní oficiální tvrzení státního vedení USA o teroristických útocích i o důkazech proti Al-Kaidě. Tedy důvody, proč se vede válka proti terorismu. Zdá se, že odhalení skutečné pravdy nás ještě čeká.

 

 

NOVINKA Z ROKU 2009:

 

V časopise The Open Chemical Physis Journal 2/2009, byl zveřejněn zajímavý článek. Hovoří o tom, že na místě zřícených "dvojčat" World Trade Centra, z 11.09.2001, bylo ve vzorcích prachu odebraných na místech, kde stály hlavní železné nosníky budov, nalezeno "hojné množství zbytků nevyhořelého nanomateriálu, používaného k efektivnímu řezání oceli". To jen potvrzuje výše uvedené fakta v tomto článku.

 

V souvislosti se současnou celosvětou finanční krizí, pádem amerického dolaru a pokusem američanů válkou v Iráku zachránit ekonomickou situaci, se začíná skládat mozaika, jaké procesy byly v pozadí celé této akce. Lidé ve World Trade Centru byli zřejmě obětováni.

 

Nový americký prezident Barack Obama sice slovně deklaruje změnu americké politiky na nejvyšší úrovni, ale zatím naráží na tvrdý odpor republikánských jestřábů soustředěných kolem Dicka Cheneeho, bývalého viceprezidenta z dob prezidentování George Busche. Skutečná změna v politice USA zatím po půl roce nenastala.

 

 

 

 Naše ZO KSČM má k dispozici kopii tohoto filmu.

 

 

Tento film k shlédnutí na www

 http://video.google.com/videoplay?docid=2856557841553891683&hl=en 

 

 

KOMUNISTICKÁ MLÁDEŽ - odkaz na jejich informační stránky

http://www.juniorproject.cz/ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Mládeži - válka

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

Portrét